Izvor: Piplmetar.rs, 16.Apr.2024, 16:31

Natho: „Moramo da dobijemo na derbiju!“

Uvek nezgodno Brdo opet je bilo problematično po Partizan. Kao i čitave sezone, Duljajevi izabranici su uspeli da se vrate u sudijskoj nadoknadi na 2:2, ali ovoga puta ih sreća nije služila. Primili su i treći gol u poslednjem minutu.
Taj poraz ih je gotovo definitivno udaljio od titule, a još preostaje plej-of domaćeg prvenstva sa ubitačnim startom protiv Crvene zvezde.
Bibars Natho je posle meča naveo da je imperativ pobede na „večitom derbiju“ maksimalan.
„Nismo srećni jer ne volimo da gubimo. Za nepuna dva minuta smo postigli dva pogotka i vratili se, međutim primili smo gol u poslednjim sekundama. Iz ovog poraza moramo mnogo pouka...
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Crvena Zvezda

Nastavak na Piplmetar.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Piplmetar.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Piplmetar.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.