GOLČINA KATAIJA ZA PREDNOST ZVEZDE: Nestvarna preciznost sa 20 metara, Stevanović bez šansi (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Maj.2022, 18:46

Veoma dobar udarac.

FK Crvena zvezda i FK Partizan igraju finale ovogodišnjeg Kupa Srbije.

U 26. minutu Aleksandar Katai je postigao lep gol i doneo 1:0 Crvenoj zvezdi nakon uvodnog dela meča u kom nije bilo većih šansi.

Aleksandar Katai 1:0 #fkcz pic.twitter.com/CE8iCCb8fD
— CZV VESTI (@czvvesti91) May 26, 2022

Šutirao je sa oko 20 metara i bez šansi je bio Nemanja Stevanović na golu Partizana. Ovako je izgledalo slavlje kod tog gola:
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan