Bates na probi u Zvezdi

Izvor: B92, 19.Jun.2013, 11:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bates na probi u Zvezdi

Crvena zvezda traži zamenu za Uroša Spajića, koji je prešao u francuski Tuluz, potpisan je Dosa Žunior, a na probi je Stevan Bates, bivši fudbaler Železnika.

Centralni defanzivac je ponikao u beogradskom Železničaru, a najsvetlije trenutke u karijeri doživeo je u Železniku.

Posle osvajanja Kupa sa ekipom iz predgrađa Beograda prešao je u Alaniju, u dva navrata je boravio u azerbejdžanskom Bakuu, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a sezonu je završio u iranskom Mes Kermanu, kao pozajmljeni igrač Rada.

On je pre tri godine bio na listi želja drugog večitog rivala, ali nije zadovoljio na probi u Partizanu.

30-godišnji defanzivac je značajan trag ostavio i u francuskom Šatoruu.


Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.