Večiti u finalu vaterpolo Kupa

Izvor: B92, 03.Dec.2011, 23:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Večiti u finalu vaterpolo Kupa

Vaterpolisti večitih' rivala, Partizana i Crvene zvezde, u nedelju će se od 21 čas sastati u finalu Kupa Srbije.

Šampioni Srbije i Evrope su u polufinalu bili bolji od Beograda sa 16:3, dok je Zvezda eliminisala Vojvodinu sa 8:3.

Crno-beli su rutinski pobedili Beograd na Banjici, a već posle prve četvrtine, završene rezultatom 4:1, pobednik nije dolazio u pitanje.

Partizan je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u tom duelu imao čak šestoricu igrača koji su bili dvostruki strelci, a to su bili Korolija, Aleksić, Radović, Mitrović, Vukićević i Stanković.

Crveno-beli su imali malo teži posao protiv Vojvodine, ali su i oni bili veoma ubedljivi, a po dva gola postigli su Rašović i Aksentijević. Crvena zvezda je tako ujedno došla do prvog finala nacionalnog Kupa posle čak 18 godina.
Pogledaj vesti o: Vaterpolo,   Partizan,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.