Izvor: Šumadija Press, 10.Sep.2015, 12:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vaterpolo: Alijagić u Radničkom
Kragujevačkom Radničkom pristupio je Edi Alijagić (23), koji je u prošloj sezoni igrao za Stari grad, trećeplasirani tim naše Prve „A“ lige.
Alijagić je ponikao u Crvenoj zvezdi, a pre Starog grada igraoje za Singidunum, sa kojim je osvojio prvo mesto u Prvoj „B“ ligi.
– Odlučio sam da dođem u Radnički zbog Regionalne lige, velikog broja utakmica i ambicija da se osvoje domaća takmičenja. Verujem da ću osetno da >> Pročitaj celu vest na sajtu Šumadija Press << napredujem, jer se ovde dobro radi, pod vođstvom Uroša Stevanovića koji je odličan trener. Veoma je naporno, ali se trudimo da se što bolje spremimo, kako bismo odigrali što je bolje moguće – ističe najnovija akvizicija Radničkog.
Mladi novajlija debitovaće u Radničkom na turniru druge runde kvalifikacija za Ligu šampiona, od 18. do. 20. septembra, u nemačkom Hanoveru, gde će Kragujevčani odmeriti snage sa mađarskim Solnokom, crnogorskom Budvom i domaćim timom koji nosi ime grada.
Pogledaj vesti o: Vaterpolo, Kragujevac








