Vaterpolisti savladali Italiju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Jul.2009, 21:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vaterpolisti savladali Italiju

BEOGRAD - Muška vaterpolo reprezentacije Srbije plasirala se danas u polufinale Univerzijade, pošto je u četvrtfinalu na bazenu Banjica savladala Italiju sa 7:6 (2:2, 2:1, 2:1, 1:2).

Dvostruki strelac za Srbiju bio je Miloš Ćuk, a po jedan pogodak postigli su Luka Šaponjić, Đorđe Bašić, Boris Vapenski, Uroš Kalinić i Marko Petković.

U italijanskoj ekipi najbolji je bio Paride Sakoja sa dva gola, a po jednom su se u strelce upisali Zeno Bertoli, Roman >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << di Soma, Alesandro Nora i Luiđi Goba.

Selekcija Srbije u petak će u polufinalu igrati protiv reprezentacije Australije, koja je savladala SAD sa 8:4.

U drugoj polufinalnoj utakmici sastaće se Hrvatska i Grčka.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.