VATERPOLO (uživo): Srbija - Australija 9:8

Izvor: Mondo, 08.Avg.2012, 18:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Reprezentacija Srbije posle vođstva od 2:0 gubila i sa tri gola razlike. Treća četvrtina završena rezultatom 6:8.

Ko je ovo očekivao?

Srbija - Australija 6:8 (2:3, 2:4, 2:1)!

"Delfini" su posle 4:7 na poluvremenu konačno uspeli da dobiju jednu četvrtinu, a uz to šest minuta nisu primili gol.

Ipak, psihološki pritisak je u celini na našim vaterpolistima, dok Australijanci igraju čvrsto i bez respekta.

Delovalo je da će to biti >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << rutinski posao, kada je Živko Gocić doneo "delfinima" vođstvo od 2:0.

Međutim, Australija je brzo preokrenula rezultat, a u drugoj četvrtini povisila čak na 2:5!

"Post" Srbije dug sedam minuta prekinuo je Filip Filipović (3:5), ali je Kempbel sa dva pogotka iz daljine doneo protivniku ubedljivo vođstvo na polovini meča.

Pobednik će u polufinalu igrati sa boljim iz duela Italija - Mađarska.

(MONDO, foto: Beta/AP - arhiva)
Pogledaj vesti o: Vaterpolo

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.