Izvor: NaDlanu.com, 23.Jan.2012, 12:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srpski vaterpolisti danas protiv Crne Gore
Vaterpolo reprezentacija Srbije danas u 16.00 igra protiv selekcije Crne Gore poslednju utakmicu prve faze Evropskog prvenstva u Ajndhovenu.
Taj meč neće imati rezultatski značaj za srpski tim, koji je već obezbedio prvo mesto na tabeli Grupe B i plasman u polufinale. Izabranici selektora Dejana Udovičića pobedili su u sva četiri prethodna meča, dok je Crna Gora trenutno druga na tabeli sa dve pobede i po jednim remijem i porazom. Beta
Pogledaj vesti o: Vaterpolo
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









