Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Apr.2015, 19:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srbija bez Prlainovića i Pijetlovića na Ruse
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić saopštio je danas tim za predstojeći duel sa Rusijom u poslednjem kolu Svetske lige.
Utakmica će se igrati u utorak, 14. aprila u Kruševcu.
Srpski vaterpolisti su ranije obezbedili plasman na završni turnir, s obzirom na to da su zabeležili sve pobede do sada.
Savić nije pozvao Andriju Prlainovića i Duška Pijetlovića, za koje je rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << da su umorni od velikog broja utakmica, a debitovaće Ognjen Stojanović.
Na spisku su Gojko Pijetlović, Branislav Mitrović, Živko Gocić, Filip Filipović, Dušan Mandić, Stefan Mitrović, Miloš Ćuk, Ognjen Stojanović, Milan Aleksić, Nikola Rađen, Sava Ranđelović, Nikola Jakšić, Slobodan Nikić i Marko Manojlović.
Vaterpolisti će se okupiti u ponedeljak u Beogradu, gde će održati prvi trening, posle kojeg će otputovati u Kruševac.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
"Delfini" na Rusiju bez pomoći Pijetlovića i Prlainovića
Izvor: Sportske.net, 07.Apr.2015
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić saopštio je danas tim za predstojeći duel sa Rusijom u poslednjem kolu Svetske lige.


















