Izvor: Blic, 26.Jul.2013, 13:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Radnički bi da dovede Koroliju
Mihajlo Korolija, iskusni vaterpolista Galatasaraja, u intenzivnim je pregovorima sa kragujevačkim Radničkim.
Kako piše zvaničan sajt Vaterpolo saveza Srbije, odličan bek bi dobrodošao timu Radničkog koji i naredne sezone planira da ostvari trofejne rezultate.
"U vrlo kratkom vremenu će se znati kakav će biti ishod pregovora, a obe strane tvrde da postoji realna opcija da se Mihajlo vrati u zemlju", >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << navodi se sa internet prezentaciji VSS-a, uz informaciju da se "čuje" da će Radnički dovesti i Vukasnovića iz Vojvodine, kao i Basaru iz Partizana.
Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Kragujevac
Korolija pregovara sa Radničkim
Izvor: Sportal.rs, 26.Jul.2013
Kragujevački Radnički mogao bi od naredne sezone da bude jači za Mihajla Koroliju. Član Galatasaraja u intenzivnim je pregovorima sa Radničkim, a konačan ishod znaće se veoma brzo.









