Protiv Hrvatske na pobedu

Izvor: RTS, 13.Jan.2016, 10:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Protiv Hrvatske na pobedu

Ženska vaterpolo reprezentacija Srbije u drugom kolu B grupe šampionata Evrope od 17.15 igra protiv Hrvatske. Prenos meča možete pratiti na našem Drugom programu.

U prvom kolu šampionata ženska reprezentacija Srbije izgubila je u neizvesnoj zavšnici od Nemačke sa 14:13 (3:5, 3:1, 4:4, 4:3). Reprezentativke Srbije su bile nadomak >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << podviga, ali im je za veliko iznenađenje nedostajalo iskustva, pa su na kraju pretrpele poraz.
Uprkos porazu, igra koju su prikazale vaterpolistkinje ohrabruje i može se očekivati da bi protiv Hrvatske mogle da ostvare prvu pobedu na velikim takmičenjima.
"Imamo veliki motiv. Znamo Hrvatsku, imamo slične probleme, neiskusne smo. Znamo se i sa priprema i verujem da ćemo, ako ponovimo igru sa Nemačkom i uz ponovo sjajnu podršku sa tribina, stići do pobede", rekla je Jovana Pantović.

Selektor Vladimir Bajković istakao je zadovoljstvo igrom protiv Nemačke.
"Dobro je bilo, malo na kraju strah od uspeha. U nekim stvarima su me impresionirale. Okrećemo se Hrvatskoj, to je naš nivo i očekujem pobedu. Imali smo sparing, ali smo bili nekompletni. Ne plašimo se, osetili smo atmosferu i sada treba da odigramo", rekao je selektor.
Meč između Srbije i Hrvatske igra se od 17.15 uz direktan prenos na našem Drugom programu.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.