Izvor: BanjalukaLive.com, 29.Jul.2012, 21:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OI: "Delfini" se igrali sa Mađarima

Vaterpolo reprezentacija Srbije ubjedljivo je savladala selekciju Mađarske (14:10) u prvom meču grupe B. "Delfini" su maestralno igrali tokom cijelog meča i na kraju došli do prve pobjede na OI. Poslije dva minuta igre Srbija je povela golom Slobodna Nikića. Srbija je gol postigla sa igračem više pošto je prehodno isključen Tamaš Varga, a kapiten Udovičić je proigrao Nikića. Mađari su izjednačili takođe u situaciji sa igračem više, isključen je Gocić, a gol je postigao Tamaš Kašaš. U četvrtom minutu Srbija je ponovo povela. Filip Filipović je pronašao Milana Aleksića za 2:1. Mađari do novog izjednačenja stižu ponovo
Pogledaj vesti o: Vaterpolo

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.