EP: Turska pobedila Makedoniju

Izvor: B92, 07.Sep.2010, 19:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EP: Turska pobedila Makedoniju

Vaterpolo reprezentacija Turske napravila je veliko iznenađenje na Evropskom prvenstvu u Zagrebu pobedom nad Makedonijom od 9:6 (2:0, 1:2, 3:3, 3:1).

Ta utakmica odigrana je u okviru borbe za plasman od sedmog do 12. mesta na Šampionatu 'starog kontinenta'.

U drugoj utakmici za plasman Španci, svetski vicešampioni, su slavili protiv Rusije sa 9:6 (3:0, 2:1, 2:5, 2:0).

Španci i Turci će sa Rumunijom i Grčkom nastaviti borbu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << za plasman od sedmog do desetog mesta, dok će se Makedonci i Rusi u četvrtak boriti za pretposlednju poziciju.

U četvrtfinalu se kasnije u utorak sastaju Italija – Nemačka i Srbija – Crna Gora.
Pogledaj vesti o: Utakmica Srbija Italija

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.