Braga imala igrača više od 35. minuta, a tek u finišu srušila hrabri Žil Visente (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 09.Nov.2014, 00:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Luis Silva za tri minuta zaradio dva žuta i ostavio saigrače na cedilu

Braga nije toliko jaka kao u proteklim sezonama, a to se dokazalo i na meču sa Žil Visenteom u 10. kolu pošto je domaći tim imao igrača više još od 35. minuta, a tek je u finišu slomila otpor poslednjeplasirane ekipe – 2:0.

Luis Silva je ostavio svoje saigrače na cedilu pošto je za tri minuta zaradio >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << dva žuta kartona te je morao da napusti teren.

Domaća ekipa je tek u 82. minutu došla do prednosti preko Felipe Parda posle kornera i asistencije glavom igrača na drugoj stativi.

Žil Visente je krenuo jako posle primljenog gola, a to im se obilo u glavu tri minuta kasnije posle kontre koju je uz dosta muke i sreće Pedro Santos pretvorio u gol.