Izvor: SrbijaDanas.com, 07.Sep.2017, 23:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
US OPEN: Danilovićeva u četvrtfinalu (FOTO)
Meč je trajao 64 minuta.
Olga Danilović se plasirala u četvrfinale US Opena, u konkurenciji juniorki. Mlada srpska je u meču osmine finala pobedila Japanku Naho Sato, rezultatom 2:0 (6:0, 7:5) posle 64 minuta igre.
Na US openu se dogodilo čudo posle 36 godina!
US OPEN: Ništa od polufinala Federer-Nadal, Novakov drugar zapalio Njujork (VIDEO)
US Open R16: @danilovic_olga (J13) beats Naho Sato (J45) 6-0 7-5
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << />
— Dan Brusca (@danbrusca) September 7, 2017
Danilovićeva će se za polufinale boriti sa američkom igračicom Amandom Anisimovom koja je savladala Paulu Marijas Manhon iz Španije. Rezultat u ovom meču bio 2:0 (6:3, 6:2).
Megini klinci obećali još medalja (FOTO)
Pogledaj vesti o: US Open
Nastavak na SrbijaDanas.com...















