Izvor: B92, 05.Sep.2016, 19:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SP: Novi početak i stari, dobri Novak
Današnji Sportski pregled B92 donosi nam priče o fudbalskoj reprezentaciji Srbije, ali i trenutnim dešavanjima na US openu.
Nacionalni tim počinje kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine, što će biti novi početak i prilika za iskupljenje pod selektorom Slavoljubom Muslinom.
S druge strane „bare“, Đoković je posle dva propuštena meča odigrao odlično protiv Kajla Edmunda i najavio sve bolju formu u finišu Otvorenog prvenstva SAD u tenisu.
Tu još priče o Crvenoj zvezdi i Evroligi, krizi u srpskom rukometu...
Pogledaj vesti o: US Open
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





















