Izvor: Kurir, 23.Jul.2013, 21:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POTVRĐENO: Martina Hingis iga na US openu
Tokom karijere Hingisova je osvojila 43 titule na WTA turnirima u singl konkurenciji, a vlasnica je i pet gren slem trofeja
Švajcarska teniserka Martina Hingis definitivno se vraća "belom sportu", a potvrda toga je i kalendar koji je objavila do kraja godine.
Njen sponzor Joneks objavio je turnire na kojima će učestvovati, a jedan od njih je i poslednji gren slem sezone US Open u Njujorku. Ona će još učestvovati u Karsbadu, Nju Hejvenu, Torontu i Sinsinatiju.
Tokom karijere Hingisova je osvojila 43 titule na WTA turnirima u singl konkurenciji, a vlasnica je i pet gren slem trofeja.
Pogledaj vesti o: US Open
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.

















