On je Novakov naredni rival na US Openu

Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Avg.2023, 08:17

Specijalista za šljaku.

Najbolji srpski teniser Novak Đoković će nakon pobede nad Aleksandrom Milerom (3:0) u prvom kolu US Opena u narednoj rundi igrati protiv Španca Bernabea Zapate Miralješa.

Španac je opravdao ulogu favorita protiv Amerikanca Itana Kvina posle samo tri seta – 3:0 (6:4, 6:4, 6:3). Meč je trajao dva sata i 14 minuta.

Domaći teniser je imao šansu u drugom setu, kad je imao i brejk loptu u četvrtom gemu, ali nije uspeo da je iskoristi.

U trećem setu je čak dva puta oduzeo servis rivalu, ali četiri puta nije uspeo da odbrani svoj servis, što ga je koštalo eliminacije sa Ju-Es opena.
Pogledaj vesti o: US Open