Zverev ostao bez trenera

Izvor: B92, 28.Maj.2023, 08:58

Zverev ostao bez trenera

Aleksander Saša Zverev, nemački teniser, raskinuo je saradnju sa trenerom Serhijem Brugerom.

Kako je Saša Zverev i sam potvrdio španski stručnjak Serhi Brugera više nije njegov trener iako mu je mnogo pomogao u karijeri.

Zverev napominje da se Serhijevo razmišljanje kosi sa njegovim razmišljanjem, ali i razmišljanjem Sašinog oca i da je samim tim razlaz najbolje rešenje za dve starne.

"Oduvek je bilo jasno da je on deo mog tima jer se moj otac >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nije osećao dobro. Odlučili smo zajedno, zajedno sa Serhijem, da prekinemo našu saradnju odmah nakon Madrida. Moj otac, Serhi i ja ne delimo isto mišljenje o tome kako da pristupim svom tenisu, kako da igram tenis posle povrede. On je fantastična osoba koja mi je mnogo pomagala godinu i po dana, do poslednjeg Rolan Garosa, kada mog oca nije bilo. Želim mu sve najbolje u budućnosti. Želim da idem svojim putem i ponovo budem u ovom poznatijem okruženju", rekao je Zverev.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.