Izvor: Mondo, 02.Sep.2008, 04:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
US OPEN: Vemić i Soareš u četvrtfinalu
Dušan Vemić i Bruno Soareš su u u četvrtfinalu US Opena. Nakon bezmalo tri sata tenisa i tri taj-brejka srpsko-brazilski dubl slavio je protiv Rusa Igora Kunicina i Dimitrija Tursunova.
Pogledaj vesti o: US Open
US Open: Na terenu Jelena i Novak
Izvor: B92, 02.Sep.2008
U utorak na US Openu igraju Novak Đoković i Jelena Janković u singlu, odnosno Dušan Vemić u dublu...Đoković od 18,30h na stadionu 'Artur Eš' u osmini finala igra sa 15. nosiocem Špancem Tomijem Robredom, dok se Jelena Janković, od 1 sat posle ponoći, u okviru četvrtfinala sastaje sa Austrijankom...
Vemić i Soareš eliminisani u četvrtfinalu
Izvor: Kurir, 03.Sep.2008, 01:37
NJUJORK, 2. septembra (Tanjug) - Srpski teniser Dušan Vemić i Brazilac Bruno Soareš nisu uspeli da se plasiraju u polufinale konkurencije dublova na gren slem turniru US Open pošto su večeras u četvrtfinalu izgubili od argentinskog para Maksimo Gonsales-Huan Monako sa 2:1 u setovima - 6:2, 6:7,...











