Izvor: Mondo, 02.Sep.2008, 04:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

US OPEN: Vemić i Soareš u četvrtfinalu

Dušan Vemić i Bruno Soareš su u u četvrtfinalu US Opena. Nakon bezmalo tri sata tenisa i tri taj-brejka srpsko-brazilski dubl slavio je protiv Rusa Igora Kunicina i Dimitrija Tursunova.
Pogledaj vesti o: US Open

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

US Open: Na terenu Jelena i Novak

Izvor: B92, 02.Sep.2008

U utorak na US Openu igraju Novak Đoković i Jelena Janković u singlu, odnosno Dušan Vemić u dublu...Đoković od 18,30h na stadionu 'Artur Eš' u osmini finala igra sa 15. nosiocem Špancem Tomijem Robredom, dok se Jelena Janković, od 1 sat posle ponoći, u okviru četvrtfinala sastaje sa Austrijankom...

Nastavak na B92...

Vemić i Soareš eliminisani u četvrtfinalu

Izvor: Kurir, 03.Sep.2008, 01:37

NJUJORK, 2. septembra (Tanjug) - Srpski teniser Dušan Vemić i Brazilac Bruno Soareš nisu uspeli da se plasiraju u polufinale konkurencije dublova na gren slem turniru US Open pošto su večeras u četvrtfinalu izgubili od argentinskog para Maksimo Gonsales-Huan Monako sa 2:1 u setovima - 6:2, 6:7,...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.