Trevisan prva polufinalistkinja RG

Izvor: B92, 31.Maj.2022, 14:34

Trevisan prva polufinalistkinja RG

Italijanska teniserka Martina Trevisan prva je obezbedila učešće u polufinalu na ovogodišnjem Rolan Garosu.

Ona je posle tri neizvesna seta savladala Kanađanku Lejlu Fernandes rezultatom 2:1 (6:2, 6:7, 6:3).

U borbi za finale igraće protiv bolje između okršaja Kori Gof i Sloun Stivens koje sledeće izlaze na stadion "Filip Šatrije".

Nakon njih će se sastati Aleksander Zverev i Karlos Alkaras, a u večernjem terminu od 20.45 svi čekaju 59. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << međusobni duel Novaka Đokovića i Rafaela Nadala.

Uskoro opširnije...

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.