Tipsarević u finalu dubla u Čenaju

Izvor: B92, 09.Jan.2010, 20:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tipsarević u finalu dubla u Čenaju

Srpski teniser Janko Tipsarević i njegov partner u dublu Tajvanac Jen Hsun-Lu plasirali su se u finale dubla na turniru u Čenaju.

Njih dvojca su u polufinalu savladali Indijsku kombinaciju Sanam Sing, Somdev Devarman sa 2:1, po setovima 6:3, 4:6, 10:5. Protivnici srpsko-tajvanskom tandemu u finalu biće pobednici duela između Španaca Marsela Granoljersa i Santijaga Venture i britanske kombinacije, koju čine Kolin Fleming i Ken Skupski.

Tipsarević >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je u Čenaju učestvovao i u singl konkurenciji, ali je u polufinalu poražen od Marina Čilića iz Hrvatske sa 6:1, 6:3. Turnir u indijskom gradu Čenaju igra se za ukupni nagradni fond od 398.250 dolara.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.