Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Sep.2012, 12:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tipsarević preko Verdaska do polufinala
BANGKOK -
Srpski teniser Janko Tipsarević plasirao se danas u polufinale turnira u Bangkoku, pošto je u četvrtfinalu savladao Španca Fernanda Verdaska sa 7:6 (7:5), 6:4.
Tipsareviću je ovo bila četvrta pobeda u šestom međusobnom okršaju sa Špancem.
Srpski teniser je morao da potroši dosta energije i živaca kako bi eliminisao Verdaska. Tipsarević je sredinom drugog seta spasio čak pet brejk lopti, posle čega mu je put ka pobedi bio potpuno >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << otvoren.
Tipsarević, koji je postavljen za prvog nosioca na turniru, u polufinalu će igrati protiv Francuza Žila Simona. Srpski i francuski teniser do sada su igrali pet puta i Simon trenutno vodi sa 4:1.
ATP turnir u Bangoku igra se za nagradni fond od 551.000 dolara, a pobedniku će pripasti ček na 100.000 dolara.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
















