Tipsarević bez plasmana u osminu finala u Montereju

Izvor: Vesti-online.com, 03.Apr.2019, 10:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tipsarević bez plasmana u osminu finala u Montereju

Srpski teniser Janko Tipsarević nije uspeo da prebrodi šesnaestinu finala na čelendžeru u Montereju.

Na ovom turniru u Meksiku, od njega je bio bolji Kanađanin Piter Polanski, koji je ulogu favorita, kao osmi nosilac, opravdao pobedom od 6:3, 6:2 posle 77 minuta igre.

Polanski je trenutno 138. na ATP listi, a Tipsarević, koji se tenisu vratio posle silnih zdravstvenih tegoba, u ovu nedelju je ušao kao 383. teniser sveta.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.