Izvor: medio.rs, 24.Mar.2015, 10:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Teniski sampion osudjen zbog silovanja
Zločine počinio kao trener
Bivši teniski gren slem šampion u dublu, Bob Hjuit (75), osuđen je zbog silovanja i seksualnih delikata koje je počinio kao trener osamdesetih i devedesetih godina prošlog veka.
Hjuit se na sudu našao zbog optužbi tri devojke koje je trenirao u tom periodu.
Iako je Australijanac odbacio ove optužbe, sudija Bert Bam rekao je da su žene govorile istinu, i da se sva tri slučaja neverovatno podudaraju.
Hjuitu je određen pritvor do izricanja presude.
Pogledaj vesti o: Tenis
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















