Izvor: Studio B, 15.Apr.2013, 22:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Teniserke Srbije doputovale u Štutgart
Ženska teniska reprezentacija Srbije doputovala je u nekompletnom sastavu u Štutgart, gde će 20. i 21. aprila igrati protiv domaće selekcije Nemačke meč plej-ofa Svetske grupe Fed kupa.
Predvođene selektorom Dejanom Vranešom i članovima stručnog staba, u Štutgart su doputovale Bojana Jovanovski i Aleksandra Krunić i odmah krenule sa pripremama za predstojeći izuzetno značajan i težak meč.
Srpske >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << teniserke sa treninzima nastavljaju sutra, kada će im se priključiti Vesna Dolonc, dok će Ana Ivanović doputovati u sredu.
„Biće veoma teško izboriti opstanak u Svetskoj grupi, već nekoliko godina Nemice imaju veoma jak tim koji može da se suprotstavi svakom, tako da će nam biti jako teško. Ovo je veliki izazov za nas, ne igramo pred svojom publikom i to otežavajuća okolnost, ali ipak ćemo osećati i jedan vid domaće atmosfere, jer poznajemo ovaj grad zbog turnira koji se igra ovde svake godine. Uzbuđena sam što sam ponovo u nacionalnom timu, radujem se što ću provesti vikend sa koleginicama iz reprezentacije, kako na, tako i van terena", izjavila je Ivanovićeva za sajt Teniskog saveza Srbije.
Reprezentacija Srbije održaće konferenciju za medije u četvrtak u 11.10 sati, a žreb parova predstojećeg meča biće održan u petak od 13 sati.
Fed Kup - Kompletira se ekipa, Ana uzbuđena zbog povratka
Izvor: Sportske.net, 15.Apr.2013
Deo Fed Kup reprezentacije Srbije okupio se u ponedeljak u Štutgartu, gde će narednog vikenda odmeriti snage sa domaćom selekcijom Nemačke u meču plej-ofa Svetske grupe.
Teniserke doputovale u Štutgart
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Apr.2013
Ženska teniska reprezentacija Srbije doputovala je danas u nekompletnom sastavu u Štutgart, gde će 20. i 21. aprila igrati protiv domaće selekcije Nemačke meč plej-ofa Svetske grupe Fed kupa.
Reprezentacija Srbije doputovala u Štutgart
Izvor: Press, 15.Apr.2013
Predvođene selektorom Dejanom Vranešom i članovima stručnog staba, u Štutgart su doputovale Bojana Jovanovski i Aleksandra Krunić i odmah krenule sa pripremama za predstojeći izuzetno značajan i težak meč...Srpske teniserke sa treninzima nastavljaju sutra, kada će im se priključiti Vesna...
Jovanovski: Šljaka mi ne odgovara, ali nema predaje
Izvor: Sportal.rs, 16.Apr.2013, 12:32
Srpska teniserka Bojana Jovanovski mogla bi da bude jedan od skrivenih aduta selektora Dejana Vraneša u baražu Fed kupa protiv Nemačke za opstanak u Svetskoj grupi.
FED Cup meč play off-a Nemačka - Srbija ovog vikenda
Izvor: NC magazin, 16.Apr.2013
.Ovog vikenda, 20. i 21. aprila, u Štutgartu održaće se meč play-off-a FED Cup-a, između reprezentacija Nemačke i Srbije. Deo našeg tima je stigao u Štutgart - Bojana Jovanovski i Aleksandra Krunić sa selektorom Dejanom Vranešom, čekaju se još Ana Ivanović i Vesna Dolonc..
Vraneš: ''Ana stiže u sredu popodne''
Izvor: Sportske.net, 16.Apr.2013
Nekompletna Fed Kup reprezentacija Srbije u Štutgartu je započela poripreme za duel sa Nemačkom. U toku dana ekipi će se priključiti Vesna Dolonc, a u sredu i Ana Ivanović.









