Teniseri stigli u Rio: Novak i Viktor treniraju kačenje medalja (FOTO)

Izvor: Vesti-online.com, 01.Avg.2016, 18:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teniseri stigli u Rio: Novak i Viktor "treniraju" kačenje medalja (FOTO)

Nakon završenog turnira u Torontu, na kom je došao do svoje četvrte titule na Rodžers kupu, Novak Đoković i ostali srpski teniseri uputili su se ka Rio de Žaneiru.

Reprezentativci Srbije, Đoković, Troicki i Zimonjić, u ponedeljak su stigli u Brazil o čemu svedoči i fotografija koju je na svoj tviter nalog postaio Olimpijski komitet Srbije.

Dok ne dođe do podele medalja Đoković i Troicki su oko vrata okačili akreditacije koje su im neophodne >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << u olimpijskom selu.

.@DjokerNole i @troicki_viktor pre polaska ka Olimpijskom selu.

@Rio2016_en #TeamSerbia #Rio2016 pic.twitter.com/kXjBWp6SHz— Team Serbia (@OKSrbije) August 1, 2016

Pored Novaka i Viktora, koji će igrati u singl konkurenciji na Olimpijskim igrama ćemo imati i muški dubl u sastavu Đoković/Zimonjić.

Pored tenisera u Riju će nas predstavljati i tri teniserke - Ana Ivanović, Jelena Janković i Aleksandra Krunić.

#TeamSerbia - Tenis (ž) @Rio2016_en #RoadToRio #NaPutuZaRio pic.twitter.com/ovaynNYgpn— Team Serbia (@OKSrbije) August 1, 2016
Pogledaj vesti o: Novak Đoković

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.