Tenis: Titule Sari i Filipu

Izvor: NTV.rs, 08.Maj.2015, 14:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sara Grubač iz beogradskog Marlema i Filip Grbić iz novosadskog Elita, osvojili su titule prvaka na Juniorskom prvenstvu Srbije do 18 godina, održanom na terenima Teniske akademije Živković u Nišu. Grubač je u finalu pobedila svoju imenjakinju iz Crvene zvezde Saru Bojović sa 6:1,7:5, dok je Grbić u dva seta po 6:3 bio bolji od Alekse Lazarevića iz beogradskog Agrimesa. Članovi TAŽ-a imali su dosta >> Pročitaj celu vest na sajtu NTV.rs << uspeha u dublovima. Danilo Vukotić i Konstantin Kirovski iz Crvene zvezde osvojili su prvo mesto pobedom u finalnom meču protiv Luke Trifunovića iz TAŽ-a i Veljka Radenkovića, koji nastupa za Crvenu zvezdu. Bilo je 6:1,6:4. Kod juniorki Nišlijke Anja Antonijević i Miljana Milojević osvojile su srebrne medalje, jer su u finalu poražene od kombinacije beogradskog Gema 8, jana Lazarević-Milica Miljanović sa 6:4,7:6. Tensika akademija Živković još jednom se pokazala kao odličan domaćin i organizator, a najbolji učesnici dobili su pehare, medalje i prigodne nagrade.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na NTV.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.