Izvor: Vesti-online.com, 06.Jul.2016, 09:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stefan leči Novakove vimbldonske rane
Najbolji teniser sveta Novak Đoković odmara se sa porodicom posle eliminacije sa Vimbldona već u trećem kolu.
On je na društvenim mrežama objavio sliku sa sinom Stefanom.
- Danas mi društvo pravi jedan šarmantan momak. Zahvalan sam na svakom momentu koji provedem sa njim - napisao je Novak Đoković na svom Fejsbuk profilu.
Novak neće igrati Dejvis kup meč, Srbija - Velika Britanija od 15. do 17. jula na Tašmajdanu kako bi što spremnije dočekao Olimpijske igre u Riju koje startuju 5. avgusta.
Pogledaj vesti o: Tenis, Novak Đoković
Nastavak na Vesti-online.com...
Novak sa sinom Stefanom: "Zahvalan sam na svakom momentu koji provedem s njim"
Izvor: B92, 06.Jul.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković neočekivano je ispao u trećem kolu Vimbldona i sada slobodno vreme provodis sa svojom porodicom...Budući da je desetak dana ranije završio takmičenje, Nole je slobodno vreme posvetio svom sinčiću Stefanu s kojim najviše voli da provodi vreme...Kraj fotografija...













