Izvor: Vesti-online.com, 06.Jul.2016, 09:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stefan leči Novakove vimbldonske rane

Najbolji teniser sveta Novak Đoković odmara se sa porodicom posle eliminacije sa Vimbldona već u trećem kolu.

On je na društvenim mrežama objavio sliku sa sinom Stefanom.

- Danas mi društvo pravi jedan šarmantan momak. Zahvalan sam na svakom momentu koji provedem sa njim -  napisao je Novak Đoković na svom Fejsbuk profilu.

Novak neće igrati Dejvis kup meč, Srbija - Velika Britanija od 15. do 17. jula na Tašmajdanu kako bi što spremnije dočekao Olimpijske igre u Riju koje startuju 5. avgusta.
Pogledaj vesti o: Tenis,   Novak Đoković

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Novak sa sinom Stefanom: "Zahvalan sam na svakom momentu koji provedem s njim"

Izvor: B92, 06.Jul.2016

Najbolji teniser sveta Novak Đoković neočekivano je ispao u trećem kolu Vimbldona i sada slobodno vreme provodis sa svojom porodicom...Budući da je desetak dana ranije završio takmičenje, Nole je slobodno vreme posvetio svom sinčiću Stefanu s kojim najviše voli da provodi vreme...Kraj fotografija...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.