Izvor: Nezavisne Novine, 06.Feb.2018, 13:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srbija sa 3 igračice u Fed kupu
Fed kup reprezentacija Srbije igraće u Talinu u Grupi I evro-afričke zone, a predstavljaće je samo tri teniserke!
Selektorka Tatjana Ječmenica Jevtić je u Estoniju povela Dejanu Radanović (264. na WTA), Olgu Danilović (304) i Bojanu Marinković (573).
Ivana Jorović je zbog povrede otkazala poziv, a naknadne nisu prihvatile Natalija Kostić i Bojana Jovanoviski.
Od ranije su da igraju odbile najbolje rangirana srpska teniserka u singlu >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << Aleksandra Krunić i u dublu Nina Stojanović.
Srpske teniserke u prvom meču u srijedu igraju sa Bugarskom, a u petak sa Gruzijom i potrebne su obje pobjede za plasman u plej-of za popunu Svjetske B grupe.
Nastavak na Nezavisne Novine...





