Izvor: Beta, 03.Jan.2010, 14:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Španija pobedila SAD u Hopman kupu
BEOGRAD, 3. januara 2010. (Beta) - Teniska reprezentacija Španije
pobedila je u nedelju SAD sa 3:0, u meču Grupe A na Hopman kupu u
Pertu, Australija.
Do maksimalnih 3:0 Španci su stigli pobedama u singlu Marije Hose
Martines Sančes nad Melani Udin od 6:4, 6:4, Tomija Robreda nad
Džonom Isnerom od 6:7, 6:3, 7:6 i trijumfom u dublu od 6:4, 7:5.
U Grupi A reprezentacija Rumunije je u subotu pobedila Australiju sa
2:1. Sorana Kirstea bila je bolja od Samante Stosur sa 3:6, 6:4, 6:3,
dok su drugi poen u dublu osvojili Kirstea i Viktor Hanesku protiv
Stosur u Lejtona Hjuita 7:5, 6:1.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







