Izvor: B92, 26.Maj.2015, 19:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sok izbacio Dimitrova u tri seta
Američki teniser Džek Sok priredio je iznenađenje u prvom kolu Rolan Garosa izbacivši bugarskog tenisera Grigora Dimitrova u tri seta 7:6, 6:2, 6:3.
On će u narednoj rundi igrti sa boljim iz duela Viktor Estrelja – Pablo Karnero Busta.
Džek Sok je do trijumfa stigao posle nešto manje od dva sata igre, "tesno" je bilo samo u prvom setu koji je završen posle taj brejka, a obojica tenisera osvajala su svoje servis gemove.
Izjednačena borba vodila se i na početku drugog, da bi u nastavku Sok sa dva brejka stigao do 2:0. U trećem setu je jednom oduzeo servis Bugarinu i to je bilo dovoljno da 37. teniser sveta izbaci 11.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







