Izvor: N1 televizija, 09.Okt.2016, 11:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šangaj: Tipsarević preko Kolšrajbera do drugog kola
Srpski teniser Janko Tipsarević plasirao se u drugo kolo Mastersa u Šangaju, pobedom nad Nemcem Filipom Kolšrajberom. Tipsarević je protiv Kolšrajbera slavio sa 6:2, 6:4, posle jednog sata i 18 minuta igre.
Janka u drugom kolu čeka susret sa boljim iz duela između Žo-Vilfrida Conge iz Francuske i Nemca Florijana Majera.
U duelu sa Kolšrajberom, Janko je odigrao sjajan meč u kojem je koristio svoje šanse i zasluženo slavio. Obojica tenisera su >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << imala određenih problema sa svojim servisom, ali je Tipsarević ispustio samo dva poena na svom servisu kada mu je ušao prvi servis. Imao je šest as udaraca, u odnosu na dva nemačkog tenisera, koji je imao i dve dvostruke servis greške.
Janko je posebno ubedljiv bio u prvom setu, da bi Kolšrajber pripretio u nastavku, kada je i uspeo da vrati rani brejk srpskog tenisera. Međutim, vrlo brzo, Tipsarević je nastavio u pređašnjem ritmu i plasirao se u drugo kolo.
Pogledaj vesti o: Tenis














