Izvor: Vesti-online.com, 23.Jul.2012, 16:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rodik osvojio Atlantu, a Cibulkova Karlsbad
Amerikanac Endi Rodik osvojio je 32. titulu u karijeri, pošto je u finalu ATP turnira u Atlanti savladao luksemburškog tenisera Žila Milera sa2:1, po setovima 1:6, 7:6(2), 6:2.
Nagradni fond u Atlanti iznosio je 477.900 dolara, a Rodik se na pobedničko postolje na ovom turniru vratio posle punih 11 godina.
Sa 32 titule Amerikanac je trenutno trećeplasirani na listi najtrofejnijih aktivnih igrača, jer su ispred njega samo Švajcarac Rodžer Federer i Španac >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Rafael Nadal.
Cibulkovoj titula u Karlsbadu
Slovačka teniserka Dominika Cibulkova osvojila je drugu titulu u karijeri pošto je jutros, u finalu WTA turnira u Karlsbadu (Kalifornija) savladala Francuskinju Marion Bartoli sa 2:0, po setovima 6:1, 7:5.
Nagradnik fond u Karlsbadu iznosio je 740.000 dolara.
Pogledaj vesti o: Tenis
Nastavak na Vesti-online.com...













