Izvor: B92, 11.Maj.2014, 11:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pune tribine za Novakov trening
Drugi teniser sveta Novak Đoković u subotu popodne prvi put je trenirao u Rimu, gde će učestvovati na turniru iz Masters 1000 serije. I zaista, tribine su bile punije za Novakov trening nego za brojne mečeve.
Pogledaj vesti o: Tenis, Novak Đoković
Povezane vesti
Popunjene tribine na Novakovom treningu u Rimu; Đoković: Rime, volim te!
Izvor: Sportal.rs, 11.Maj.2014
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, trenirao je prvi put u Rimu, pred početak turnira Masters 1000 serije. Ono što je iznenadilo i našeg tenisera, bile su pune tribine, pre svega donji prsten oko terena.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







