Preokreti Dimitrova i Kližana

Izvor: B92, 15.Feb.2017, 17:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Preokreti Dimitrova i Kližana

Grigor Dimitrov nastavio je sa sjajnim igrama ove godine plasmanom u drugo kolo turnira u Roterdamu.

Bugarski teniser je u prvom kolu pobedio Mišu Zvereva sa 6:7, 6:2, 6:4.

Zverev je uspeo da dobije taj-brejk prvog seta, ali je Dimitrov u nastavku prikazao formu koja ga je dovela do polufinala Australijan opena i rutinski je preokrenuo.

Rival Bugarinu u drugoj rundi biće Denis Istomin.

Martin Kližan plasirao se u treće kolo, takođe posle >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << preokreta. On je izgubio prvi set od Filipa Kolšrajbera, ali je u nastavku zaigrao bolje i slavio je sa 6:7, 6:4, 6:1.

Slovački teniser nijednom tokom celog meča nije ispustio svoj servis i na kraju je potpuno zasluženo slaivo.

Njegov rival u trećoj rundi biće Rišar Gaske ili Tomaš Berdih.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.