Poraz Jankovićeve u Majamiju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Mar.2009, 13:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poraz Jankovićeve u Majamiju

MAJAMI - Srpska teniserka Jelena Janković, izjavila je nakon poraza od Argentinke Žizele Dulko u drugom kolu turnira u Majamiju da u poslednje vreme ne igra dobro, i da više nije "ona ista igračica koja je bila".

Treći nosilac, Janković je izgubila u drugom kolu od Dulko, 35.igračice na WTA listi, u dva seta, 6:4 i 7:6.

"Gubim jer ne igram na svom nivou", rekla je Janković nakon meča.

"Više nisam ona ista igračica koja sam bila. Izgubila sam nekoliko mečeva koji za igračicu mog kalibra nisu zaista dopustivi, i izgubila sam i malo samopouzdanja. To se pokazalo u današnjem meču".

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.