Pašanski bez titule u Napulju

Izvor: Sportski Žurnal, 03.Okt.2010, 16:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pašanski bez titule u Napulju

Srpski teniser Boris Pašanski nije uspeo da osvoji titulu na čelendžeru u Napulju, pošto je danas predao finalni meč Fabiju Fonjiniju pri vođstvu Italijana od 6:4, 4:2.
Turnir u Napulju igran je za nagradni fond od 42.500 evra, a učešće u finalu doneće Pašanskom pomak od oko 50 mesta na ATP listi.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Sportski Žurnal...



Povezane vesti

Pašanski ipak bez titule na čelendžeru u Napulju

Izvor: SrbijaNet.rs, 03.Okt.2010

Srpski teniser Boris Pašanski nije uspeo da osvoji prvi turnir u karijeri, jer je u finalu čelendžera u Napulju predao u drugom setu meč Italijanu Fabiju Fonjiniju. Fonjini je prvi set dobio rezultatom 6:4, a u drugom je gubio 4:2, kada je Pašanski

Nastavak na SrbijaNet.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.