Izvor: B92, 07.Mar.2020, 00:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Olga Danilović zaustavljena u četvrtfinalu Indijan Velsa
Srpska teniserka Olga Danilović poražena je u četvrtfinalu Čelendžera u Indijan Velsu.
Bolja od Olge bila je Lesija Tsurenko iz Ukrajine.
Ukrajinska teniserka slavila je posle preokreta – 2:6, 7:5, 7:5.
Danilovićeva je na startu odmah ispustila servis, ali je uzvratila brejkom već u narednom gemu. Odlično je servirala i napravila je još dva brejka, što joj je bilo dovoljno za vođstvo.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
U drugom setu je od trećeg gema imala brejk zaostatka, uspela je da ga vrati u osmom gemu, međutim Tsurenko pravi novi u 11. i sigurno je odservirala za izjednačenje.
Svoj servis ponovo je ispustila u trećem gemu, vratila se pre kraj seta, ali je odmah ponovo pretrpela brejk i meč je bio gotov.














