Nole otvorio kik boks meč

Izvor: NaDlanu.com, 09.Feb.2012, 20:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nole otvorio kik boks meč

Više hiljada gradjana Jagodine, uglavnom mladih, došlo je u četvrtak da vidi najboljeg tenisera i sportistu sveta Novaka Đokovića.

On je prvo pozirao pored svoje voštane figure u Muzeju voštanih figura u Jagodini, a zatim je otvorio kik boks meč za titulu profesinalnog prvaka sveta u disciplini lou-kik, izmedju Bojana Marinkovića i Italijana >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << Josefa Lasirija."Kao sportista godine mogu da kažem da je sport najčistija vizija života, najčistiji oblik zanimanja. Mogu sve da uverim da kroz sport čovek može da postigne mnogo toga, ostvari svoje snove, ako istinski veruje u to", rekao je Đoković.Najbolji teniser pozvao je okupljene gradjane da uživaju u "ovoj sportskog manifestaciji" i izvinio se što zbog obaveza ne moze da ostane do kraja meča.
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.