Izvor: NaDlanu.com, 25.Jan.2012, 17:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nole mora da popravi servis
Najbolji srpski teniser Novak Djoković rekao je posle pobede nad Davidom Fererom iz Španije sa 3:0 u setovima i plasmana u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Australije da još treba da popravi servis.
"Mislim da sam udarao lopticu zaista dobro sa osnovne linije, a on je imao periode u meču kada je igrao veoma dobro. Možda je servis mogao da mi bude malo bolji, ali u principu odigrao sam odličan meč", rekao je Djoković.On je kazao da povreda koju je dobio u meču >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << nije ozbiljna, već da je imao samo iznenadni bol."Nemam nikakvih fizičkih problema. Osećam se veoma spremno i sveže. Bilo mi je malo teško da dišem, jer mi je nos bio zapušen", kazao je prvi teniser sveta.Djoković će u polufinalu igrati protiv Britanca Endija Marija, a srpski teniser je rekao da očekuje odličan meč i da će biti potrebno mnogo truda da izadje kao pobednik iz tog duela."On izgleda spremno, igra dobro i veoma je motivisan da osvoji Gren slem. Prošla dva turnira u Melburnu je igrao finale, dokazuje se i izaći će na teren da to uradi ponovo. Medjutim, i ja ovde igram dobro poslednjih nekoliko godina. Nadam se da mogu ponoviti isto što sam uradio prošle godine", rekao je Djoković.Beta
Đoković: Moram da popravim servis!
Izvor: NaDlanu.com, 25.Jan.2012
Najbolji srpski teniser Novak Đoković rekao je posle pobede nad Davidom Fererom iz Španije sa 3:0 u setovima i plasmana u četvrtfinale AO da još treba da popravi servis..."Mislim da sam udarao lopticu zaista dobro sa osnovne linije, a on je imao periode u meču kada je igrao veoma dobro. Možda...





