Nole: Zakomplikovao sam život protiv Stena

Izvor: Mondo, 30.Jan.2015, 14:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nole: Zakomplikovao sam život protiv Stena

Srpski teniser kaže da je sam sebi stvorio neprilike u meču. Srećan što će još jednom protiv Endija Mareja odmeriti snage u velikom finalu.

Nije sve išlo glatko za Novaka Đokoviću u polufinalu Australijan Opena.

Opet je morao da igra pet setova protiv Stanislasa Vavrinke, ali je ovaj put, za razliku od prošle godine, Srbin bio uspešniji. Švajcarac neće braniti titulu u nedelju, već će se Nole u svom petom finalu u Melburnu protiv Endija Mareja boriti >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << za petu titulu.

 Izjednačio se Đoković sa Štefanom Edbergom i Rodžerom Federerom po broju finala, a ako osvoji pehar, ispred njega će biti samo Roj Emerson, rekorder sa šest titula. Po četiri imaju Agasi, Federer i Đoković.

"Sam sam sebi zakomplikovao život u meču. Gurali smo jedan drugoga do krajnjih granica. Svaka čast Stenu na velikoj borbi", rekao je Đoković posle meča .

Prvi reket Srbije je naglasio da je zadovoljan što će igrati za svoj peti gren slem trofej na Australijan Openu, ukupno osmi, protiv Britanca Endija Mareja.

"Sa Endijem sam prvi put igrao kada sam imao 12 godina, lepo je što ćemo igrati još jedno gren slem finale".

Nole je 2013. godine pobedio Mareja u finalu Australijan Opena 6:7, 7:6, 6:3, 6:2, a dve godine ranije bilo je 6:4, 6:2, 6:3 za najboljeg igrača sveta.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Đoković: Sam sebi sam zakomplikovao život, Stanislas i ja smo vodili pravu bitku

Izvor: Blic, 30.Jan.2015

Posle pobede nad dosadašnjim šampionom Australijan opena, Stanislasom Vavrinkom kog je u polufinalu savladao sa 7:6(1), 3:6, 6:4, 4:6, 6:0, Novak Đoković je istakao da je Švajcarac bio dostojan rival..."Gurali smo jedan drugog do naših limita. Stanislas je stvarno veliki takmičar. Tri i po sata...

Nastavak na Blic...

Finale Đoković–Mari u direktnom prenosu na RTS-u!

Izvor: RTS, 30.Jan.2015

. Novak Đoković pokušaće u nedelju da osvoji petu titulu na prvom Gren slemu u sezoni, a ljubitelji sporta moći će finalni meč protiv Endija Marija da gledaju na Prvom programu RTS-a od 8.30.

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.