Izvor: RadioCity.rs, 07.Feb.2018, 18:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Niška teniserka Ema Zdravković osvojila Kup Srbije
Niška teniserka je ponovo tokom čitavog turnira bila dominantna i protivnicama nije dopustila da osvoje ni set. Ema je u finalu bila bolja od Jelene Grujić iz Beograda sa 2:0 (6/0, 6/3).
„Zadovoljna sam igrom koju prikazujem na terenu, uspela sam da već na početku sezone uđem u pobednički ritam. Očekivanja su bila velika, nije lako kada igrate na domaćem terenu i kao šampion Srbije važite za favorita. Protivnice su bile sjajne, bez obzira na rezultat.“ – rekla je >> Pročitaj celu vest na sajtu RadioCity.rs << Emilija Zdravković tokom ceremonije dodele pehara.
Kup Srbije se igrao od 03. do 06. februara 2018. i okupio je 32 teniserke iz cele zemlje. Tenisku akademiju Živković u narednom periodu očekuje domaćinstvo brojnih nacionalnih, ali i međunarodnih turnira.








