Izvor: Beta, 26.Mar.2015, 12:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nemam šta da izgubim protiv Monfisa
MAJAMI, 26. marta 2015. (Beta) - Srpski teniser Filip Krajinović izjavio je u četvrtak da želi da na najbolje mogući način iskoristi ukazanu šansu protiv Francuza Gaela Monfisa u drugom kolu turnira u Majamiju.
"Sve u svemu sam zadovoljan, igraću u drugom kolu protiv Monfisa, u meču u kojem nemam šta da izgubim i daću sve od sebe. On je favorit, ali želim da iskoristim šansu koja mi se ukazala", rekao je Krajinović agenciji Beta u Majamiju.
Krajinović je >> Pročitaj celu vest na sajtu Beta << prošao u drugo kolo turnira Masters serije u Majamiju pošto mu je sunarodnik Dušan Lajović predao meč zbog povrede desnog lakta.
"Drago mi je što sam prošao dalje, ali sam imao mnogo sreće jer je Dušan igrao bolje. Imao sam sreće. Mnogo mi je žao što se tako završilo, mi smo jedni od najboljih drugara. Previše ga poštujem, kao i on mene", kazao je Krajinović.
























