Izvor: Kurir, 27.Mar.2012, 16:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NOLE: LUDO ISKUSTVO U PLAĆENICIMA
Najbolji teniser sveta reketom je oduvao teroriste u filmu Silvestera Stalona
MAJAMI - Najbolji teniser sveta Novak Đoković prilikom gostovanja u čuvenoj emisiji "60 minuta" na televiziji Si-Bi-Es (CBS) rekao je da je dan koji je proveo na snimanju filma "Plaćenici 2" najluđi >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u njegovom životu.
"Bilo je to ludo iskustvo", rekao je Đoković voditelju Bobu Sajmonu, pre nego što su u emisiji ekskluzivno prikazani snimci sa snimanja u Bugarskoj, na kojima Novak reketom prebija teroriste.
Film "Plaćenici 2" režirao je Silvester Stalone, a u glavnim ulogama pojavljuju se Arnold Švarceneger, Brus Vilis i Žan-Klod van Dam.
Djoković: Snimanje filma Plaćenici 2 je moje najluđe iskustvo (Video)
Izvor: Svet plus, 27.Mar.2012
Najbolji teniser sveta Novak Đoković prilikom gostovanja u čuvenoj emisiji "60 minuta " na televiziji Si-Bi-Es (CBS) rekao je da je dan koji je proveo na snimanju filma "Plaćenici 2 " najluđi u njegovom životu.











