
Izvor: SrbijaDanas.com, 20.Nov.2019, 01:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NE KRIJU SE VIŠE: Procurila prva FOTKA Bogdana i Olge Danilović!
Košarkaš i teniserka zaljubljeni.
Košarkaš Sakramento Kingsa Bogdan Bogdanović i srpska teniserka Olga Danilović više ne kriju svoju vezu, započetu tokom 2018. godine. Da je tako, svedoči da su zajedno prisustvovali venčanju njihovih prijatelja u Sjedinjenim Američkim Državama, bivše srpske teniserke Jovane Jakšić i 23 godine starijeg Vujadina Jovića, na čijoj su svadbi as Sakramenta i velika nada srpskog "belog sporta" bili među zvanicama.
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<
Bogdanović i Danilovićeva uživaju u vezi već neko vreme, ali su svoju ljubav krili od javnosti. U njihov emotivni odnos upućeno je samo najuže okruženje, pa Bogdan i Olga pažljivo biraju mesta kada se pojavljuju na njima.
Ovog puta pojavili košarkaš i teniserka pojavili su se na venčanju Jovane Jakšić i Vujadina Jovića, koji su objavili fotku na društvenim mrežama sa dragim gostima iz Sakramenta.
Srpski košarkaški reprezentativac i ćerka legendarnog srpskog košarkaša Predraga Danilovića u društvu čelnika Kingsa Vlada Divca i Peđe Stojakovića, kao i Bogdanove sestre Bojane, prisustvovali su velelpnoj zabavi koji je upriličio ovaj par.
Serbian crew! 🇷🇸
A post shared by Vuja (@vujajovic) on Nov 18, 2019 at 9:04pm PST
- Olga i Bogdan dugo se poznaju, ali među njima doskora nije bilo ničega. Međutim, okolnosti su se nedavno totalno promenile. Ne nadajući se da će se među njima pojaviti simpatije, sreli su se na jednom skupu i tu je nešto "kliknulo" među njima. Kasnije su počeli da se dopisuju i čuju telefonom, sve dok se nisu smuvali - rekao je izvor "Kurira" početkom godine, naglasivši da Bogdan i osam godina mlađa Olga zasad kriju vezu od javnosti.
Fotografija na Instagramu osvedočila je da svoju vezu više ne kriju.
- Zasad im u ljubavi cvetaju ruže i ne žele to da kvare. Upravo zbog toga odlučili su da se ne eksponiraju javno i da lagano puste da sve teče svojim tokom. Za njihovu vezu ne zna mnogo ljudi, a ne pojavljuju se ni svuda zajedno. Zbog obaveza u sportu, nemaju ni mnogo vremena koje bi mogli da provedu zajedno, ali zato koriste svaki slobodan trenutak da se posvete jedno drugom. Bogdanović se do ušiju zaljubio u Olgu, pa mu drugovi u šali već spominju ženidbu. Međutim, Olga je tek krajem januara napunila 18 godina i njoj je zasad prioritet sportska karijera, tako da je za brak prerano - otkriva izvor "Kurira", dodaje da je predsednik KSS-a upoznat s tim ko mu je potencijalni zet, kao i da je veoma zadovoljan ćerkinim izborom, baš kao i njegova supruga i novinarka Sportske redakcije RTS-a Svetlana Danilović.
Pogledaj vesti o: Tenis
Nastavak na SrbijaDanas.com...