Miloš sredio Endija

Izvor: RTS, 27.Apr.2012, 18:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Miloš "sredio" Endija

Endi Marej opet "posustao". Ovaj put pod strašnim servisima Miloša Raonića, koji ga je u četvrtfinalu Barselone dobio sa 2:0, po setovima 6:4, 7:6 (7-3).

Kanađanin crnogorskog porekla Miloš Raonić lakše je nego što je i sanjao pobedio Endija Marija i plasirao se u polufinale Ban Sabadelj opena u Barseloni.

Raonić je prvi duel sa Endijem dobio prilično lako. Posle brejka, bez problema je kontrolisao prvi set.

U drugom je viđena nešto dramatičnija borba, pošto je Mari uspeo da uzvrati brejk Raoniću, ali je kanadski teniser u taj-brejku bio bolji.

 
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.