Međedović u finalu

Izvor: B92, 07.Maj.2022, 12:33

Međedović u finalu

Srpski teniser Hamad Međedović plasirao se u finale ITF turnira u Ulcinju, pošto je sa 7:6(6), 6:0 pobedio Argentinca Marijana Kestelbojma.

Kvalifikant iz Novog Pazara, koji je 494. na ATP listi, dobio je u polufinalu 614. igrača sveta Kestelbojma za sat i 38 minuta.

U završnici turnira na šljaci, čiji je nagradni fond 25 hiljada dolara, igraće i četvrti nosilac Aleks Marti Pujolras iz Španije.

Pujolras je 482. na ATP listi, a u polufinalu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je za sat i 20 minuta savladao kvalifikanta iz Srbije i 1.721. na svetu Stefana Popovića sa 2:0 u setovima (6:4, 6:3).

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.