Izvor: Radio 021, 19.Apr.2019, 15:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lajović u polufinalu Monte Karla

Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u polufinale mastera u Monte Karlu, pošto je pobedio Italijana Lorenca Sanega sa 6:4, 7:5.

Meč Lajovića i Sanega, 48. i 96. tenisera sveta, trajao je sat i 48 minuta.

Srpskom teniseru je za prednost od 1:0 u setovima bio dovoljan samo jedan brejk, u sedmom gemu, dok se u drugom setu vodila veća borba.

Lajović je dobro počeo, poveo je sa 3:1, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << ali je Sanego uspeo da vrati brejk u šestom gemu. Italijan je potom u desetom gemu servirao za set, imao je i jednu set loptu, ali se Lajović odbranio, da bi u narednom gemu oduzeo servis protivniku za najveću pobedu u karijeri.

Dušan Lajović će se za plasman u finale mastersa u Monte Karlu boriti protiv pobednika četvrtfinala u kojem se sastaju Novak Djoković i Danil Medvedev.

Autor: Beta

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.