Lajović i Krajinović za 1/4finale

Izvor: B92, 17.Jul.2014, 09:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lajović i Krajinović za 1/4finale

Srpski teniseri Dušan Lajović i Filip Krajinović od 12 sati igraju meč trećeg kola turnira iz Serije 500 u Hamburgu.

Krajinović je već ostvario najbolji rezultat u karijeri, a do sada je eliminisao Lamera i Belučija u kvalifikacijama, a onda i Štrufa i Fonjinija u glavnom žrebu.

Lajović nastavlja sa sjajnim partijama na šljaci - igrao je osminu finala Rolan Garosa, a do sada je savladao De Šepera i Berloka.

Ulog je veliki – plasman u četvrtfinale, a tamo će nekoga od srpskih igrača čekati pobednik meča Dominik Tim – Leonardo Majer.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.